| Manufacturers: | Pulse Electronics Network |
|---|---|
| Product Category: | RF Directional Coupler |
| Data Sheet: | CX3210NLT |
| Description: | RF DIR COUPLER 5MHZ-1.002GHZ SMD |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse Electronics Network |
| Product Category | RF Directional Coupler |
| Series | - |
| Frequency | 5MHz ~ 1.002GHz |
| Isolation | 23dB |
| Part Status | Active |
| Power - Max | - |
| Return Loss | 16dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupler Type | Standard |
| Insertion Loss | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Coupling Factor | 12.5dB |
| Supplier Device Package | - |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |