| Manufacturers: | Skyworks Solutions, Inc. |
|---|---|
| Product Category: | RF Power Dividers/Splitters |
| Data Sheet: | PD09-73LF |
| Description: | RF POWER DVDR 810MHZ-960MHZ SOT6 |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions, Inc. |
| Product Category | RF Power Dividers/Splitters |
| Series | - |
| Frequency | 810MHz ~ 960MHz |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Obsolete |
| Insertion Loss | 0.4dB |
| Package / Case | SOT-6 |
| Specifications | Isolation (Min) 18dB, 3% Imbalance (Max) |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.126" W x 0.057" H (3.10mm x 3.20mm x 1.45mm) |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |