| Manufacturers: | Anaren |
|---|---|
| Product Category: | RF Power Dividers/Splitters |
| Data Sheet: | 4A0857 |
| Description: | RF PWR DVDR 5.7GHZ-6.5GHZ MODULE |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren |
| Product Category | RF Power Dividers/Splitters |
| Series | - |
| Frequency | 5.7GHz ~ 6.5GHz |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Obsolete |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Package / Case | Module |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB |
| Size / Dimension | 7.700" L x 1.750" W x 0.750" H (195.60mm x 44.50mm x 19.05mm) |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |