637P18432I3T
Manufacturers: CTS-Frequency Controls
Product Category: Oscillators
Data Sheet: 637P18432I3T
Description: XTAL OSC XO 184.3200MHZ LVPECL
Function Enable/Disable
Frequency 184.32MHz
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±100ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 88mA