| Manufacturers: | Weidmuller |
|---|---|
| Product Category: | Markers |
| Data Sheet: | 1889560000 |
| Description: | CONDUCTOR MARKER CLI 1-30 |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Weidmuller |
| Product Category | Markers |
| Size | 0.20" W x 1.18" L (5.0mm x 30.0mm) |
| Type | Wire Marker Carrier, Slip-On |
| Color | Transparent |
| Legend | Blank |
| Series | CLI T |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Packaging | 200 per Pkg |
| Part Status | Active |
| Cable Diameter | 0.098" ~ 0.197" (2.50mm ~ 5.00mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.61 | $12.36 | $12.11 |