| Manufacturers: | Vector Electronics |
|---|---|
| Product Category: | Card Guides |
| Data Sheet: | BR27-1 |
| Description: | CARD GUIDE FOR 4.25" PC BOARDS |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Vector Electronics |
| Product Category | Card Guides |
| Series | - |
| Part Status | Active |
| Accessory Type | Aluminum, Snap-In Mount, 3.080" (78.23mm) |
| For Use With/Related Products | 4.250" (107.95mm) PC Board |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.80 | $15.48 | $15.17 |