| Manufacturers: | Susumu |
|---|---|
| Product Category: | Attenuators |
| Data Sheet: | PAT3060H-C-2DB-T1 |
| Description: | HIGH POWER CHIP ATTENUATOR, 2DB, |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Susumu |
| Product Category | Attenuators |
| Series | PAT |
| Impedance | 50 Ohms |
| Packaging | Digi-ReelĀ® |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Frequency Range | 0Hz ~ 6GHz |
| Attenuation Value | 2dB |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |