| Manufacturers: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Product Category: | Balun |
| Data Sheet: | BALF-SPI-01D3 |
| Description: | BALUN 779MHZ-956MHZ 6UFBGA FCBGA |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Product Category | Balun |
| Series | - |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-UFBGA, FCBGA |
| Frequency Range | 779MHz ~ 956MHz |
| Phase Difference | 10° |
| Return Loss (Min) | 23dB |
| Insertion Loss (Max) | 2.0dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / -Ohm |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |