| Manufacturers: | Rosenberger |
|---|---|
| Product Category: | Coaxial Cables (RF) |
| Data Sheet: | LU7-070-600 |
| Description: | PRECISION 7 TESTCABLE VA |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Rosenberger |
| Product Category | Coaxial Cables (RF) |
| Color | - |
| Style | - |
| Gender | Female to Female |
| Length | 23.62" (600.00mm) |
| Series | - |
| Features | Shielded |
| Impedance | 50 Ohms |
| Cable Type | RTK 162 |
| Part Status | Active |
| 1st Connector | - |
| 2nd Connector | - |
| Frequency - Max | 18GHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,359.98 | $1,332.78 | $1,306.12 |