| Manufacturers: | Rosenberger |
|---|---|
| Product Category: | Coaxial Cables (RF) |
| Data Sheet: | LE3-006-100 |
| Description: | MICRO RF POWER SUPPLY AND DATA C |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Rosenberger |
| Product Category | Coaxial Cables (RF) |
| Color | - |
| Style | - |
| Gender | - |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Series | Micro RF |
| Features | - |
| Impedance | 50 Ohms |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Part Status | Active |
| 1st Connector | - |
| 2nd Connector | - |
| Frequency - Max | 6GHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.74 | $24.25 | $23.76 |