| Manufacturers: | Qualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) |
|---|---|
| Product Category: | SAW Filters |
| Data Sheet: | B39162B4310P810 |
| Description: | FILTER SAW 1588.655MHZ SMD |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Qualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) |
| Product Category | SAW Filters |
| Series | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Bandwidth | 34.37MHz |
| Packaging | Digi-ReelĀ® |
| Part Status | Active |
| Applications | GPS |
| Height (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss | 1.5dB |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm) |
| Frequency - Center | 1.589GHz |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |