| Manufacturers: | Phoenix Contact |
|---|---|
| Product Category: | Markers |
| Data Sheet: | 0829335 |
| Description: | CABLE MARKER CARD ORANGE UNLABEL |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Product Category | Markers |
| Size | 0.59" W x 2.36" L (15.0mm x 60.0mm) |
| Type | Wire Marker, Cable Tie |
| Color | Orange |
| Legend | Blank |
| Series | CLIPLINE UniSheet |
| Material | PVC |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Cable Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.23 | $9.05 | $8.86 |