| Manufacturers: | Phoenix Contact |
|---|---|
| Product Category: | Markers |
| Data Sheet: | 0827734 |
| Description: | CONDUCTOR MARKER SHEET YELLOW UN |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Product Category | Markers |
| Size | 0.20" W x 0.47" L (5.0mm x 12.0mm) |
| Type | Wire Marker, Slip-On |
| Color | Yellow |
| Legend | Blank |
| Series | CLIPLINE UniCard |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Cable Diameter | 0.142" ~ 0.193" (3.60mm ~ 4.90mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.52 | $5.41 | $5.30 |