| Manufacturers: | Panduit Corp |
|---|---|
| Product Category: | Rack Components |
| Data Sheet: | CPAF2BLY |
| Description: | FILLER PANEL |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit Corp |
| Product Category | Rack Components |
| Type | Panel, Front |
| Color | Black |
| Series | - |
| Weight | 1.4 lbs (635g) |
| Features | Angled |
| Material | Metal, Steel |
| Part Status | Active |
| Ventilation | Non-Vented |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Size / Dimension | 19.000" L x 3.489" W x 4.161" H (482.60mm x 88.10mm x 105.70mm) |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $81.97 | $80.33 | $78.72 |