| Manufacturers: | Omron Automation and Safety |
|---|---|
| Product Category: | Color Sensors |
| Data Sheet: | E3ML-XF4-G |
| Description: | PHOTO MARK SENSOR |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Product Category | Color Sensors |
| Output | PNP |
| Series | - |
| Features | - |
| Part Status | Active |
| Package / Case | Box |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Resolution (Bits) | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Current - Supply (Max) | 40mA @ 10V ~ 30V |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $480.95 | $471.33 | $461.90 |