| Manufacturers: | Omron Automation and Safety |
|---|---|
| Product Category: | Controllers - Accessories |
| Data Sheet: | C200HW-ME32K |
| Description: | MEMORY CASSETTE 32K WORD EEPROM |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Product Category | Controllers - Accessories |
| Series | C200HW |
| Part Status | Active |
| Accessory Type | Option Card, Memory |
| Specifications | 32K Words |
| For Use With/Related Products | C Series |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,798.20 | $1,762.24 | $1,726.99 |