| Manufacturers: | M/A-Com Technology Solutions |
|---|---|
| Product Category: | Diodes - RF |
| Data Sheet: | MA47222 |
| Description: | RF DIODE PIN 150V MODULE |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | M/A-Com Technology Solutions |
| Product Category | Diodes - RF |
| Series | - |
| Packaging | Tray |
| Diode Type | PIN - Single |
| Part Status | Active |
| Package / Case | Module |
| Resistance @ If, F | - |
| Capacitance @ Vr, F | 0.09pF @ 10V, 1MHz |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | Module |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 150V |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $64.16 | $62.88 | $61.62 |