| Manufacturers: | L3 Narda-MITEQ |
|---|---|
| Product Category: | Attenuators |
| Data Sheet: | 765A-10 |
| Description: | RF ATTENUATOR 10DB NTYPE MODULE |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | L3 Narda-MITEQ |
| Product Category | Attenuators |
| Series | 765A |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | 50W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Frequency Range | 0Hz ~ 5GHz |
| Attenuation Value | 10dB |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $914.95 | $896.65 | $878.72 |