| Manufacturers: | Johanson Technology Inc. |
|---|---|
| Product Category: | Balun |
| Data Sheet: | 0900PC15J0013E |
| Description: | BALUN 868-928MHZ 0805 10 PC PAD |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology Inc. |
| Product Category | Balun |
| Series | - |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 10 PC Pad |
| Frequency Range | 868MHz ~ 928MHz |
| Phase Difference | 180° ±15° |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| Insertion Loss (Max) | 2.0dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | - |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.07 | $1.05 | $1.03 |