| Manufacturers: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Product Category: | Accessories |
| Data Sheet: | ESD0P8RFL E6327 |
| Description: | TVS Diodes / ESD Suppressors ESD/EMI PROTECTION ANTENNA/RF 20kV 50V |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| RoHS | Details |
| Brand | Infineon Technologies |
| Series | ESD0P8 |
| Polarity | Unidirectional |
| Packaging | Reel |
| Subcategory | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| Unit Weight | 0.000035 oz |
| Manufacturer | Infineon |
| Product Type | ESD Suppressors |
| Package / Case | TSLP-4 |
| Part # Aliases | ESD0P8RFLE6327XTSA1 P8RFLE6327XT SP000362197 |
| Working Voltage | 50 V |
| Clamping Voltage | 15 V |
| Product Category | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 15000 |
| Vesd - Voltage ESD Contact | - |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.39 | $0.38 | $0.37 |