UX32F62002
Manufacturers: Diodes Incorporated
Product Category: Oscillators
Data Sheet: UX32F62002
Description: CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM3225 T&
RoHS status: RoHS Compliant
Attribute Attribute Value
Manufacturer Diodes Incorporated
Product Category Oscillators
Type XO (Standard)
Output LVPECL
Series SaRonix-eCera™ UX
Frequency 156.25MHz
Packaging Tape & Reel (TR)
Part Status Active
Base Resonator Crystal
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply 3.3V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C