| Manufacturers: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Product Category: | Oscillators |
| Data Sheet: | MD3300003 |
| Description: | CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM5032 T& |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Product Category | Oscillators |
| Type | XO (Standard) |
| Output | CMOS |
| Series | MD |
| Frequency | 33MHz |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.10 | $2.06 | $2.02 |