| Manufacturers: | Cinch Connectivity Solutions Midwest Microwave |
|---|---|
| Product Category: | Attenuators |
| Data Sheet: | M3933/25-90N |
| Description: | RF ATTENUATOR 30DB 50OHM SMA |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Cinch Connectivity Solutions Midwest Microwave |
| Product Category | Attenuators |
| Series | - |
| Impedance | 50 Ohms |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Obsolete |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Frequency Range | 0Hz ~ 18GHz |
| Attenuation Value | 30dB |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |