| Manufacturers: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| Product Category: | Card Guides |
| Data Sheet: | DC-600-130 |
| Description: | CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.132" BK |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Bivar, Inc. |
| Product Category | Card Guides |
| Series | GRIP-O-GIDEĀ® |
| Part Status | Active |
| Accessory Type | Nylon, Snap-In Mount, 6.000" (152.40mm) |
| For Use With/Related Products | 1/8" (3.2mm) Thick PC Boards |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.29 | $1.26 | $1.24 |