| Manufacturers: | Aven Tools |
|---|---|
| Product Category: | Illumination Sources |
| Data Sheet: | 26200A-403 |
| Description: | FIBER OPTIC RING LIGHT 1.125" ID |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Aven Tools |
| Product Category | Illumination Sources |
| Type | Fiber Optic Ring Light, 1.125" ID |
| Series | - |
| Features | Cool Illumination |
| Part Status | Active |
| Cable Length | 36.0" (91cm) |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $403.39 | $395.32 | $387.42 |