| Manufacturers: | Apacer Memory America |
|---|---|
| Product Category: | Memory Cards |
| Data Sheet: | AP-CF004GH4NR-NRQ |
| Description: | ATA CF CARD SLC 4GB NON-REMOVABL |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Apacer Memory America |
| Product Category | Memory Cards |
| Speed | - |
| Series | ATA CF |
| Technology | SLC |
| Memory Size | 4GB |
| Memory Type | ATA Flash |
| Part Status | Active |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $65.58 | $64.27 | $62.98 |