| Manufacturers: | 3M |
|---|---|
| Product Category: | Touch Screen Overlays |
| Data Sheet: | 98000326151 |
| Description: | TOUCH SCREEN CAPACITIVE 19.75" |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Product Category | Touch Screen Overlays |
| Type | Capacitive |
| Width | 0.125" (3.18mm) |
| Height | 12.39" (314.71mm) |
| Length | 15.37" (390.4mm) |
| Series | MicroTouchâ„¢ System SCT3250 |
| Interface | Serial |
| Part Status | Active |
| Diagonal Screen Size | 19.75" (501.4mm) |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $153.21 | $150.15 | $147.14 |