| Manufacturers: | 3M |
|---|---|
| Product Category: | Touch Screen Overlays |
| Data Sheet: | 98-0003-3795-0 |
| Description: | TOUCH SCREEN 52.51" |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Product Category | Touch Screen Overlays |
| Type | - |
| Width | 0.170" (4.32mm) |
| Height | 25.94" (658.83mm) |
| Length | 45.94" (1166.83mm) |
| Series | MicroTouchâ„¢ System DST2270DX |
| Interface | - |
| Part Status | Active |
| Diagonal Screen Size | 52.51" (1333.75mm) |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $843.75 | $826.88 | $810.34 |