| Manufacturers: | Murata Electronics North America |
|---|---|
| Product Category: | Coaxial Cables (RF) |
| Data Sheet: | MXHP32XX2000 |
| Description: | CBL ASSY HSC RCPT 7.874" |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Electronics North America |
| Product Category | Coaxial Cables (RF) |
| Color | White |
| Style | HSC to Cable |
| Gender | Female to Cable |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Series | - |
| Features | - |
| Impedance | 50 Ohms |
| Cable Type | 0.40mm OD Coaxial Cable |
| Part Status | Last Time Buy |
| 1st Connector | HSC Female Receptacle |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| Frequency - Max | 6GHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |