| Manufacturers: | Johanson Technology Inc. |
|---|---|
| Product Category: | RF Filters |
| Data Sheet: | 5130BP18U4060E |
| Description: | RF FILTER BAND PASS 5.13GHZ 1206 |
| RoHS status: | RoHS Compliant |
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology Inc. |
| Product Category | RF Filters |
| Ripple | - |
| Series | - |
| Bandwidth | 4.06GHz |
| Frequency | 5.13GHz Center |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Filter Type | Band Pass |
| Part Status | Active |
| Height (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss | 1.6dB |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric), 8 PC Pad |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Refrence Price ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |